Archiviert
Aleksandra (26-30)
Verreist als Paarim September 2012für 1 Woche

Szczerze polecam!

5,7/6
Nazwa hotel nie pasuje do tego miejsca. Mieszkając tam masz wrażenie, że wynajmujesz apartament lub mieszkanie. Kilka "pokoi", każdy posiadający sypialnie połączoną z pokojem dziennym, aneks kuchenny i łazienkę. Wszystko urządzone w stylu lokalnym, pięknie! Każdy pokój przed wejściem ma stolik i krzesełka, suszarkę do prania. Basen ogrodzony murem, toalety obok basenu, wszystko pięknie urządzone. Właściciele mieszkają w domu obok. Atmosfera intymności i prywatności zapewniona. Brama zamykana, za bramą miejsce do pozostawienia samochodu. My korzystaliśmy tylko z opcji śniadań - wydawanych w formie bufetu, zaplecze gdzie można było zrobić sobie coś do picia otwarte cały czas.

Lage & Umgebung6,0
Blisko centrum, parę minut jazdy do najbliższych sklepów i kawiarenek oraz do centrum miejscowości z restauracjami. Plaża do wyboru ;) codziennie jechaliśmy w inne miejsce więc tak naprawdę odległość do plaży zależała tylko od nas. Myślę że niezbędne jest posiadanie samochodu.

Zimmer6,0
Przepięknie urządzone, duże szerokie łóżko w optycznie wydzielonej części, duża szafa, kanapa ze stolikiem na przeciwko TV. Klimatyzacja, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką i zlewem. Łazienka z wanną również pięknie urządzona. Zawsze czyste pokoje.
Zimmertyp:Doppelzimmer
Zimmerkategorie:Standard
Ausblick:zum Innenhof

Service6,0
Bardzo miła, pomocna i serdeczna obsługa. Wspaniały kontakt z właścicielami. Obsługa mówiąca głównie po francusku ale również angielsku. Czystość pokoju i całej rezydencji bez zastrzeżeń, codziennie sprzątane.

Gastronomie5,0
Jak już mówiłam, korzystaliśmy ze śniadań, które były bez zarzutu.

Sport & Unterhaltung5,0
Basen całkowicie wystarczający w stosunku do liczby gości i pokoi się tam znajdujących. Przy basenie prysznice, zaraz obok toalety i pomieszczenie z kanapami jeżeli ktoś chce się schronić przed nadmiarem słońca. Przy basenie znajdują się leżaki i parasole.

Hotel6,0

Tipps & Empfehlung
Idealne miejsce na wypoczynek, perfekcyjne dla Par lub np na podróż poślubną. Prywatność zapewniona. Jeżeli jeszcze wrócimy na Djerbę to na pewno do tego samego miejsca!!

Hotelsterne sind berechtigt
Hotel entspricht der Katalogbeschreibung