phone
Reisebüro Täglich 08:00-23:00 UhrAbweichende Öffnungszeiten an den Feiertagen*089 143 79 133HolidayCheck ReisebüroTäglich von 08:00-23:00 UhrAbweichende Öffnungszeiten an den Feiertagen*
arrow-bottom
Archiviert
Monika (19-25)
Verreist als Paarim Juli 2014für 1 Woche

Klidný, malý hotel

4,8/6
Malý 4.patrový hotel. Na každém patře cca. 6 pokojů. Na střeše hotelu lehátka na opalování. Klimatizaci jsme měli v ceně a běžela jak má. Hotelový návštěvníci většinou Češi sem tam se našel nějaký ten Rus. Hotel vhodný pro páry, které upřednostňují klid. A pro rodiny s dětmi.

Lage & Umgebung5,0
Od Burgasu (letiště) cca 50 minut autobusem. Od hotelu je to 5 minut na náměstí, kde je plno obchůdků, diskoték,barů. Avšak hotel má dobré odhlučnění a v noci nebylo nic z venkovního ruchu slyšet. Na náměstí se dá dojít i promenádou (příjemná procházka kolem moře) a je to zhruba na půl hodinky. Pláž je 250 metrů od hotelu, ale my jsme chodili na vzdálenější pláž protože tam bylo o něco méně lidí.
Do sousedního města Kiten je to po promenáda prý hodinu (ale my jsme tam nikdy nedošli)-> lze si stopnout autocar a za pár Leva vás doveze do Kitenu a posléze zpět. Jezdí zhruba každou hodinu.

Zimmer5,0
Dvoulůžkový pokoj velký, manželská postel avšak proležení tlačily péra z matrace to jsme měli jen my, sousedi měli postel v pořádku. V pokoji stůl, televize, zrcadlo a malá lednice. Koupelna spojená s WC, zrcadlo, fén, polička. V předsíni botník a skříň.
Pokoj čistý, světlý, prostorný. Balkon velký se stolem a 2 židlemi. Na balkoně je sušák.
Klimatizace jela v pořádku:)
Zimmertyp:Doppelzimmer
Zimmerkategorie:Standard
Ausblick:zur Straße

Service5,0
Zaměstnanci rozumí česky,anglicky.. Bulhaři to mají s úklidem trošku jinak než jsme zvyklý. Postel nepovlékli ani jednou za celý pobyt. Ručníky se měnili jednou za 3 dny. Tudíž jsme výměnu ručníku řešili tím, že jsme pokojské napsali lístek v angličtině aby vyměnila ručníky nechali jí pár drobných a ručníky jsme měli čisté každý den. Klimatizaci jsme měli v ceně, fungovala jak má, byla tichá. Co se týče recepce paní recepční tam věčně nebyla tak jsme malé nedostatky řešili s personálem, na který jsme vždy narazili. Pod hotel je obchod kde koupíte vše potřebné.

Gastronomie5,0
Měli jsme jen snídaně formou malých švédských stolů. Dalo se vždy něco vybrat: salámy, sýry, zelenina (okurek, rajče, paprika), lupínky do mléka, meloun, pečivo, míchané vajíčka, palačinky, marmelády, buchty, káva, čaj, džus, mléko. Hoteloví hosti mají slevu 10% v hotelové restauraci tam vaří přijatelně.
Zkusili jsme množství restaurací, ale vždy jsme se lépe najedli na ulici (palačinky a kebab doporučujeme).
Bulhaři mají na všechno čas, takže je možné že naplacení v restauraci budete čekat i přes půl hodiny.

Sport & Unterhaltung4,0
Hotel nemá bazén což je jediné mínus. Střechu určenou na opalování i s lehátky. Wifi na pokoji jela bez problémů.Obchůdků v okolí plno , otevřené jsou od rána do rána. Pláž čistá, lehátka a slunečníky za poplatek (5leva na severní pláži, 6 leva na jižní). Voda průzračná, plno mušliček.

Hotel5,0

Tipps & Empfehlung
Jeli jsme v červenci od 9.7-16.7 celý pobyt nám svítilo slunce, zelená vlajka na pláži jen jednou červená. Tak vše ok. Vše odpovídalo ceně. Něco je levnější než v ČR, něco stejné. Lepší je jít až dál na severní pláž, podle ukazatele primorsko beach bar, vstup do vody je pozvolný.
Doporučujeme vyzkoušet kebab a palačinky.

Hotelsterne sind berechtigt
Hotel entspricht der Katalogbeschreibung